meer

Over ons

Oudercommissie

Voor een goede kinderopvang is het erg belangrijk dat er betrokkenheid bestaat tussen ouders, directie en groepsleiding. De oudercommissie van Columbus Junior streeft ernaar die betrokkenheid tot stand te brengen/te houden door de belangen van de kinderen en de ouders zo goed mogelijk te behartigen en te vertegenwoordigen.

Actieve commissie

De centrale oudercommissie wil graag een actieve oudercommissie zijn. Zij geeft gevraagd en ongevraagd advies aan de directie van Columbus Junior over kwaliteitsbeleid, pedagogisch beleid, voedingsaangelegenheden en andere zaken en denkt mee over diverse ontwikkelingen. De oudercommissie vergadert vier keer per jaar.

Steun van ouders

Om haar werk goed te kunnen doen, heeft de oudercommissie steun van alle ouders nodig. U kunt hen helpen door uw ervaringen bij Columbus Junior te delen. Heeft u aandachtspunten of zaken die voor u belangrijk zijn, laat het dan weten. U kunt dit doen door een mail te sturen naar de oudercommissie van uw vestiging. De mailadressen staan onderaan de pagina vermeld. Het is uiteraard ook mogelijk één van de ouders van de oudercommissie aan te spreken.

Oudercommissie per vestiging

Naast de centrale oudercommissie is er bij voorkeur per vestiging een eigen oudercommissie, bestaande uit minimaal twee en maximaal vijf ouders. Hiervoor zijn wij op zoek naar enthousiaste ouders op verschillende vestigingen die actief mee willen denken en doen in de oudercommissie. Heeft u interesse? U kunt zich aanmelden via het mailadres van de oudercommissie van uw vestiging.

E-mailadressen oudercommissies

Nijverdal
OC Kanjer-Knipoog: ockanjer@columbusjunior.nl
OC Kiekadoe-Kwetternest-Twijn-Pr.Marijkeschool - ockiekadoe@columbusjunior.nl
OC Krummel-Meander - ockrummel@columbusjunior.nl

Hellendoorn
OC Knuist-Klepperhonk: ocknuist@columbusjunior.nl

Haarle
OC Kriskras: ockriskras@columbusjunior.nl

Rijssen
OC Kiddo-Quibus: ockiddo@columbusjunior.nl

Holten
OC Liezenboerderij: ocliezenboerderij@columbusjunior.nl

Wierden
OC Kleine Maatjes-Kajuit: ockleinemaatjes@columbusjunior.nl

Oldenzaal
OC Ark-Hovercraft-Duikboot: ocark@columbusjunior.nl
OC Driemaster-Schuit-Zeilboot-Pionier: ocdriemaster-schuit@columbusjunior.nl

Losser
OC Tjalk-Kajak-Catamaran - octjalk@columbusjunior.nl

Enschede
OC Schatkist - ocschatkist@columbusjunior.nl
OC Sprookjesbos - ocsprookjesbos@columbusjunior.nl
OC Hofferie-Lumen - ochofferie@columbusjunior.nl
OC Kijkdoos-Noord Kids - ockijkdoos@columbusjunior.nl

Haaksbergen
OC Hassinkbrink - ochassinkbrink@columbusjunior.nl